Відділ продажу квартир: +38 (095) 196 34 37, +38 (098) 730 32 52

Житловий комплекс «Європейський»

Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та 5-поверхового паркінгу по вул.Європейській, 183 у м.Полтаві.

Переваги об’єкту:

Енергоефективність «А» класу

Цегляні стіни

5-поверховий паркінг

Розвинена інфраструктура

Зручне транспортне сполучення

Поруч школа та дитячий садок

Автономне опалення

Висота стелі 2,6 м.

Планування типового поверху

Будинок цегляний, 6 під’їздний, 11 поверхів. Енергоефективність класу «А». Зовнішнє утеплення 120мм. Фасад будинку розроблявся з фахівцями з Німеччини спільно з «Інститутом розвитку міста». У будинку буде автономне опалення, на кожен під’їзд буде своя дахова котельня.

За формою здачі квартир — ми робимо чорнові роботи по обробці стін (поліпшена штукатурка), на підлозі робимо чорнову пінополістерилбетонну стяжку (звукоізоляція + утеплення) під маяки, застеклюємо лоджії балкони. Електрика — лічильник в поетажному щитку, ввідний електрощиток з автоматами в квартиру, встановлюємо лічильники: на тепло, світло, газ, холодну і гарячу воду.
Висота стель 2.6м.
У будинку є підвальні приміщення від 4 м2 до 17 м2, під непотрібні речі щоб не захаращувати квартиру .

Будинок, розташований в Шевченківському (колишньому Жовтневому) районі міста Полтава. Район з розвиненою житловою інфраструктурою і зручним транспортним сполученням. Буквально в декількох метрах розташована зупинка громадського транспорту. У безпосередній близькості знаходиться супермаркет «Фуршет», 23-тя школа, «Центр здоров’я і краси», фітнес-клуб та інші об’єкти інфраструктури — банки, дитячий садок, магазини.

×