Відділ продажу квартир: +38 (095) 196 34 37, +38 (098) 730 32 52

ТОВ «НОВОБУД 2004 ГАРАНТ» вчасно завершив будівництво

ТОВ «НОВОБУД 2004 ГАРАНТ» вчасно завершив будівництво третьої та четвертої черги багатоквартирного житлового будинку з об’єктами громадського призначення по вул. Вячеслава Чорновола, 36В (стара назва — вулиця Куйбишева). У грудні місяці 2018 року Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції України у Полтавській області видано сертифікат про готовність до експлуатації багатоквартирного житлового будинку за даною адресою.
Перехожих приваблює сучасний фасад будинку у гармонійних кольорах, який своєю архітектурою прикрасив центральну частину нашого міста.
У квартирах тепло, світло та затишно. Запустили воду, газ, електропостачання. У кожній квартирі працює індивідуальне опалення.
Шановні мешканці! Від імені Забудовника так хочеться побажати, щоб у Ваших домівках завжди було тепло, комфортно, щоб яскраво сонечко світило Вам у віконце, щоб у Вашому домі був мир, добро і щастя було ціле «лукошко»!
Зараз йде повним ходом будівництво житлового будинку у мікрорайоні Огнівка, введення в експлуатацію планується влітку 2019 року.
Забудовник не зупиняється на своїх досягненнях… У поточному році товариство «НОВОБУД 2004 ГАРАНТ»  має наміри на нове будівництво двох багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення, а саме:
– 11-ти поверхового будинку (понад триста квартир) та 5-поверхового паркінгу по вул. Європейській, 183 у м. Полтаві (стара назва – вулиця Фрунзе);
– 8-ми поверхового будинку по вул. Раїси Кириченко, 63 (колишня назва – вулиця Рози Люксембург).

ТОВ «НОВОБУД 2004 ГАРАНТ» вчасно завершив будівництво
×