Відділ продажу квартир: +38 (095) 196 34 37, +38 (098) 730 32 52

Нарешті закінчилась зима

Нарешті закінчилась зима. Пробуджується все у природі… Наступають перші весняні сонячні деньки, що надасть можливість виконувати зовнішні будівельні роботи на черговому об’єкті.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Новобуд 2004 Гарант» веде будівництво багатоквартирного житлового будинку з об’єктами громадського призначення за адресою бульвар Боровиковського 2/4 (2 черга будівництва), мікрорайон Огнівка.

Зведені стіни, перекриття та перегородки житлового будинку. Змонтовані всі залізобетонні конструкції. Розпочались внутрішні та зовнішні будівельні роботи.

Дуже добре, що з ТОВ «Новобуд 2004 Гарант» за напрямком будівництва житла спільно працює Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (надалі Державна спеціалізована фінансова установа). Понад тридцять сімей (Довірителів) уклали договори про участь у фонді фінансування будівництва за вище вказаною адресою з Державною спеціалізованою фінансовою установою. Молоді сім’ї отримали пільговий кредит на житло. Адже власне житло є основою існування кожної родини.

Слід зазначити, що на даний час є дві квартири у новобудові, які чекають своїх покупців, зокрема:

— однокімнатна – на восьмому поверсі, загальною площею 40,87кв.м;

— трьохкімнатна – на першому поверсі, загальною площею 94,32кв.м.

Забудовник при будівництві житла дотримується сучасних стандартів будівництва. Чудове планування, якісні будівельні матеріали та індивідуальне опалення зроблять проживання у квартирі комфортним на довгі роки.

Окрім того, продаються два нежитлові приміщення громадського призначення, розташовані у цокольному поверсі даного багатоквартирного житлового будинку: загальною площею 48,1кв.м та 102,7кв.м.

За детальною інформацією прохаємо звертатись (по питанню купівлі-продажу квартир та нежитлових приміщень громадського призначення) у відділ продажу ТОВ «Новобуд 2004 Гарант» за номером телефону: (095)196-34-37 та (098)730-32-52. Офіс знаходиться за адресою: м. Полтава, бульвар Боровиковського 2/4, режим роботи з 8.00 год. до 16.30 год. (з понеділка по п’ятницю).

Нарешті закінчилась зима
×